CARIBOU COFFEE

CARIBOU COFFEE

Sevgili dostlar,

Kahve konusunda zevkiniz nedir bilmem, ama bendeniz sabahları kalktığımda ağzımı kavuran sert kahvelerden ziyade, bir miktar daha yumuşak, hatta tatlımsı lezzetlerle güne merhaba demeyi tercih ederim.

3. nesil kahvecilerin çok popüler olduğunu bir dönemden geçtiğimiz şu aralar, yukarıda yazdıklarım ne kadar hoşunuza gider bilmiyorum, lakin tüm damaksal meselelerde olduğu gibi, kahve söz konusu olduğunda da beğenilerim son kertede kişisel ve ana akımlardan bağımsızdır.

CARIBOU COFFEE ‘nin geçen günlerde düzenlediği bir etkinlikte düşündüm bunları. CARIBOU COFFEE ‘nin üç yeni Truffle Mocha’sını deneyimlerken hem de.

CARIBOU COFFEE

CARIBOU COFFEE

Bizlere yeni yıl ruhunu çok iyi yaşatan bir organizasyon yapılmıştı City’s Mahalle’deki CARIBOU COFFEE ‘de. Burada üç yeni kahvenin tadına baktım:

  1. Dark Chocolate Raspberry Truffle Mocha . Çikolata ve berry karşımı bir lezzeti vardı.
  2. Milk Chocolate Hazelnut Truffle Mocha En beğendiğim, damak zevkime en çok uyan, fındık lezzetinin tavan yaptığı bu kahve oldu.
  3. White Chocolate Caramel Truffle Mocha ise içtiklerimiz içinde en tatlıysıydı belki de. Bana kalırsa bir hayli lezzetliydi. Hatta tek başına tatlı olarak bile alınabilir diye düşündüm içerken.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sözün özü, benim gibi hafif tatlımsı, sert olmayan kahvelerin insanıysanız CARIBOU COFFEE ‘nin üç yeni kahvesi tam size göre.

Yazar Hakkında

Alp Artam

Çevremdeki lokantaları gezip gördüklerimi, yaşadıklarımı, yediklerimi ve tüm bu deneyimden ruhumda arta kalan izlenimleri yazıyorum. Beni tüm sosyal medya kanallarında, ama özellikle Instagram'da takip edebiliriniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Share This