İstanbul’da Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 8 Mekan Ekim 2016

1
İstanbul'da Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 8 Mekan

İstanbul’da Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 8 Mekan

İstanbul’da Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 8 Mekan yazısını hazırlamaya Ekim ayı içinde yediğim burgerlerin coşkusu ile karar verdim. Bunu belki biraz Burger Festivali’nin verdiği gaz ile yaptım, ya da belki uzun zamandır hayal ettiğim “büyük dosya”nın ilk fragmanlarının ortaya çıkmasıyla birlikte heyecanlanarak kaleme sarıldım.

Büyük çoğunluğu instagram’da paylaştığım bilgilere dayalı olan ilk aylık dosya bu şekilde ortaya çıkıverdi. Bundan sonra her ay bu tarz paylaşımlar yaparak daha özet bilgiler ile karşınızda olacak, planladığım burger haritasını çıkartacağım.

Doğal olarak bu yolda ilerlerken her türlü eleştiri ve tavsiyeye açık olduğumu belirtmeliyim. Kalbi dayanamayacak olanlar okumasın, benden söylemesi !

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Share.

About Author

Çevremdeki lokantaları gezip gördüklerimi, yaşadıklarımı, yediklerimi ve tüm bu deneyimden ruhumda arta kalan izlenimleri yazıyorum. Beni tüm sosyal medya kanallarında, ama özellikle Instagram'da takip edebiliriniz.

1 Yorum

  1. İsmailBabacan on

    Listede Dobb’s Burger’in (Kızıltoprak) olmamasını yadırgadım açıkçası, bence ilk 3’e girer (bence 1 onlar 2. sıra boş). Damak tadı deyip geçelim mi:)

Leave A Reply