Hilton İstanbul Bomonti’de Anneler Günü!

33 Shares
33
0
0

Hilton-Istanbul-Bomonti-Exterior-2

Hilton İstanbul Bomonti, sevdiğim otellerden. İstanbul’un merkezinde yer alan, ama bunu hissetmediğiniz, ancak odanıza kurulup pencerenizden dışarı baktığınızda, bu koca kente ne kadar hakim olduğuna hayret ettiğiniz devasa bir otel.

Kendisi ile ilgili -muhtemelen önümüzdeki hafta- detaylı bir yazı kaleme alacak ve bir de video yayınlayacak olsam da, hiç vakit kaybetmeden önümüzdeki Anneler Günü için planladıklarından bahsetmek istedim.

Hilton Istanbul Bomonti - Lobby

Çünkü Hilton İstanbul Bomonti,  8 Mayıs Anneler Günü’nde özel konaklama paketiyle size harika bir Anneler Günü programı sunuyor. İki kişilik standart oda konaklama, Spa masajı ve iki kişilik brunch keyfinin de dahil olduğu programla unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Ben sizler için bu bir “önizlemesi”ni yaptım. Hem Spa, hem de brunch deneyimini hızlıca yaşadım ve konuyu “yazmazsam olmaz”lar  kategorisine taşıyıverdim.

Üstelik Hilton İstanbul Bomonti’nin Anneler Günü’ne özel paketlerinden konaklama yapmaksızın faydalanmanız da mümkün. ‘Hoş geldin’ içeceği ile başlayan ve 12.00 – 15.00 saatleri arasında devam eden brunch’ta sadece kuş sütü eksik. Siz de Anneler Günü’nde 160 TL değerindeki brunch’a ailenizle katılırsanız annenizin brunch’ı otelin ikramı oluyor. 6 yaşa kadar çocuklara ücretsiz olan brunch, 6-12 yaş aralığındaki çocuklara ise yüzde 50 indirimli.

Hilton Istanbul Bomonti Anneler Günü_4

Hilton İstanbul Bomonti’de hizmet veren Avrupa’nın en büyüğü olan eforea™ Spa’da aile boyu Spa keyfi kişi başı 250 TL, üstelik anneler otelin misafiri.

Özel konaklama paketi ise 745 TL’den başlayan fiyatlarda size harika bir Anneler Günü programı sunuyor.

Ben sizin yerinizde olsam, hem Spa, hem de brunch’ın anneler için ücretsiz olacağı bu paketleri düşünür, annemi bu güne dek yaşadıklarından farklı bir deneyimle mutlu ederdim.

Rezervasyon ve bilgi için: + 90 212 375 3000 //
http://hilton.com.tr/tr/hiltonistanbulbomonti/

 

33 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like