Devrim Alp Artam
Devrim Alp Artam

Lokantalarım Podcast Yayında!

Sevgili dostlar, yeme içme konusundaki görüşlerimi sizlerle paylaşabilmek amacıyla bir kanal daha kullanmaya karar verdim. Bugün itibarıyla PODCAST LOKANTALARIM açılmıştır. İki yayınımın konusu “Burger Meselesine Dair” ismiyle siz dinleyicileriyle buluşuyor. Tüm dünyada sokak lezzetleri akımı varken, Türkiye’de burger konusunda neler olup bittiğini konuşmasak olmazdı.
24 Shares
24
0
0

Sevgili dostlar, yeme içme konusundaki görüşlerimi sizlerle paylaşabilmek amacıyla bir kanal daha kullanmaya karar verdim. Bugün itibarıyla PODCAST LOKANTALARIM açılmıştır.

İki yayınımın konusu “Burger Meselesine Dair” ismiyle siz dinleyicileriyle buluşuyor.

Tüm dünyada sokak lezzetleri akımı varken, Türkiye’de burger konusunda neler olup bittiğini konuşmasak olmazdı. Üçüncü nesil burgere gelene kadar ülkemizde bu güzide yemeğin tarihçesini biraz anlattık. Sosuyla, ekmeğiyle, köftesiyle deneyler yapılan yeni burger türlerinden bahsettik. Burgerin bileşenleri olan ekmek, köfte, soslar ve diğer malzemelerin ne anlama geldiğinden biraz söz açık. Ve sonunda gidilebilecek burgerciler hakkında kendi tavsiyelerimizi paylaştık. Bana tavsiyelerinizi yazmayı ihmal etmeyin ( instagram: @lokantalarim)

İster buradan, ister Spotify üzerinden dinleyebiliriz.

24 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir