Rita Deli Podcast
Rita Deli Podcast

Rita Deli Podcast Yayında

İki sebepten mekana tam not verebilirim: 1- İstanbul’da çok ihtiyaç duyulan farklı lezzetlerden birini insanlarla buluşturdukları için. 2- Bunu yaparken ortaya koydukları muhteşem tatlar için. Rita Deli, bana kalırsa çok başarılı bir proje. Umarım bu yolda devam ederler ve hatta daha da büyük lezzetler yaratarak mutluluk dağıtmayı sürdürürler. Mutlaka dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum dostlar!
0 Shares
0
0
0

Sevgili dostlar, ikinci podcastim, 11.05.2021 itibarıyla sizlerle buluşuyor.

Bu podcast’te, Moda’da açılan Rita Deli ile ilgili görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim. İlker Ayrık tarafından Kadıköy’de kurulan bu lezzetli lokantayla ilgili düşüncelerimi dinlemek isterseniz beklerim.

Avrupa’da küçücük mekanlar vardır. İnsanlar önünde kuyruk olur, siz de hayran hayran sıraya girip ne ile karşılacağınızı beklersiniz kuyrukta. Bana kalırsa Rita Deli de böyle bir işletme olmaya namzet bir lokanta.

Çok beğendiğim tarihi bir Kadıköy binasının hemen altında küçücük bir dükkanda çalışıyorlar.

Buram buram tarih kokan dükkanın her santimetrekaresini değerlendirmiş, bu büyük lezzetleri dikkat çekici bir verimle çıkartır hale gelmişler. Damak çatlatan tatları yaratmak için hiç de öyle kocaman alanlara ihtiyaç duyulmadığının ete kemiğe bürünmüş kanıtı gibiler adeta.

İster Spotify üzerinden, ister buradan dinleyebilirsiniz.

0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir